Nowy kierunek - TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI

 • Technik chłodnictwa i klimatyzacji
  Technik chłodnictwa i klimatyzacji

  Nowy kierunek: TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI

 • Technik chłodnictwa i klimatyzacji
  Technik chłodnictwa i klimatyzacji

  Nasi uczniowie zdobędą dwie kwalfikacje:

  E.30. Montaż, eksploatacja i konserwacja urządzeń i instalacji chłodniczych

  E.31. Montaż, eksploatacja i konserwacja urządzeń instalacji klimatyzacyjnych

 • Technik chłodnictwa i klimatyzacji
  Technik chłodnictwa i klimatyzacji

  Zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do:

  montowania,uruchamiania, obsługi, konserwacji, naprawy oraz modernizcji

  instalacji oraz urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

 • Technik chłodnictwa i klimatyzacji
  Technik chłodnictwa i klimatyzacji

  Praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach w komfortowych warunkach...

 • Technik chłodnictwa i klimatyzacji
  Technik chłodnictwa i klimatyzacji

  ZAPRASZAMY!

28 kwietnia odbyło się w naszej szkole oficjalne pożegnanie tegorocznych absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły, pan Marek Kupiecki, który powitał wszystkich zebranych i pogratulował absolwentom ukończenia nauki w technikum. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie świadectw oraz nagród za najlepsze wyniki w nauce. W imieniu absolwentów przemówienie wygłosił Przemysław Piliszek. Po części oficjalnej uczniowie klas młodszych przedstawili krótki program artystyczny. Kinga Kosińska, Magda Olszewska i Robert Ropiecki recytowali wiersze Wisławy Szymborskiej. Klara Gańko zaśpiewała dawny przebój H. Frąckowiak ,,Bądź gotowy dziś do drogi". Akompaniował jej Sebastian Goździk. Na koniec, przedstawiciele samorządu, Tomasz Kusiak i Grzegorz Słupek życzyli starszym kolegom powodzenia na maturze i sukcesów w przyszłej pracy. Przyłączamy się do życzeń. Połamania piór na maturze!

NASZA SZKOŁA

Menu
Go to top