9 kwietnia 2014 r. odbył się po raz pierwszy w naszej szkole konkurs fryzjerski nawiązujący  do kultury starożytnej. Z założenia miał łączyć odległą przeszłość z nowoczesnością. Uczestnicy konkursu wykonali fryzury stylizowanane na antyczne pierwowzory. Opisywali sposób wykonania i uzasadniali dokonanie wyboru. Dopełnieniem fryzury modelki był odpowiedni strój i makijaż. Efekty estetyczne i artystyczne poparte nowoczesnymi rozwiązaniami spotkały się z uznaniem Komisji,
która postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienie:


I miejsce - Klaudia Wojda kl.2fb

  

II miejsce - Małgorzata Guzak kl.2 fb


III miejsce - Beata Królik kl 2 fb

oraz wyróżnienie - Adrian   Szymański kl.2 fc

        

                     
Dzięki twórczemu zastosowaniu wzorów dawnych kultur konkurs stał się oryginalną podróżą do świata mody
Starożytnego Egiptu i Grecji. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Czekamy na drugą edycję konkursu w przyszłym roku.

NASZA SZKOŁA

Menu
Go to top