Warsztaty zawodowe

Październiku  w naszej szkole odbyły się  warsztaty z doradztwa zawodowego dla klas maturalnych ,,Planowanie drogi edukacyjno - zawodowej”,
 ,,Poznanie siebie „.

Warsztaty prowadziła pani Katarzyna Zagożdzon –doradca zawodowy  z Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.
Maturzyści poznawali swoje umiejętności , predyspozycje zawodowe pod kątem przyszłej pracy.

Młodzieżowe Targi Pracy

Odbyła się też  kolejna III edycja Młodzieżowych Targów Pracy  organizowanych przez Klub Pracy OHP.
 Uczniowie mieli możliwość poznania i skorzystania z ciekawych  ofert pracy  , które przedstawili pracodawcy z lokalnego rynku pracy.
Targi jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. Wielu z nich w poprzednich latach korzystało z tej formy poszukiwania pracy.

CERTYFIKATY